Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom Sułkowice

Sułkowice, mazowieckie

  • 459 000 zł
  • 65 m²
  • 7 061,54 zł/m²

Zdjęcie

Joanna Kuś

Skontaktuj się

Dom Sułkowice

Sułkowice, mazowieckie

zaktualizowane:
13 maja 2026

459 000 zł

65 m²

7 061,54 zł/m²

Dom Sułkowice

Zaktualizowane: 13 maja 2026

459 000 zł 65 m² 7 061,54 zł/m²

Rodzaj domu:
-
Liczba pokoi:
1
Powierzchnia działki:
3 400 m²
Miejsce postojowe:
garaż wolnostojący
Rok budowy:
1960

Rodzaj domu:

-

Liczba pokoi:

1

Powierzchnia działki:

3 400 m²

Miejsce postojowe:

garaż wolnostojący

Rok budowy:

1960

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 459 000 zł (7 061,54 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka domu 65 m² (60 m² powierzchni użytkowej), 1 pokój (1 sypialnia), 1 łazienka; stan: dobry
  • Budynek: rok budowy: 1960
  •   materiał budowy: pustak
  •   okna: plastikowe
  • Działka: 3 400 m²
  •   kształt: prostokąt; teren płaski
  •   dojazd drogą asfaltową, ogrodzenie częściowe
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica
  • Kuchnia: z oknem
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, szambo; ogrzewanie: gazowe
  •   Internet
  • Bezpieczeństwo: teren ogrodzony
  • Miejsce parkingowe: garaż wolnostojący (5 miejsc parkingowych)
  • Źródło: biuro nieruchomości: DALAR Nieruchomości, zaktualizowane: 13.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 20442/DLR/DS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Nieruchomość położona w Sułkowicach w gminie Chynów.
Blisko do stacji PKP, około 1.5 km, dogodny dojazd do Warszawy, Piaseczna, pociągiem relacji Radom-Warszawa.
Działka o powierzchni 3400 mkw z domkiem o powierzchni 60 mkw, usytuowana przy gminnej drodze, asfaltowej.
Teren zabudowany domkiem i ogrodzony jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, stanowi 995 mkw.
Pozostałą część działki, około 2500 mkw stanowi las. Piękne, spacerowe miejsce. (...)

Agent

Joanna Kuś

724 716...

724 716 000

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości