Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom Sułkowice

Sułkowice, małopolskie

  • 800 000 zł
  • 89,99 m²
  • 8 889,88 zł/m²

Zdjęcie

Anna Hoffman

Skontaktuj się

Dom Sułkowice

Sułkowice, małopolskie

zaktualizowane:
19 maja 2026

800 000 zł

89,99 m²

8 889,88 zł/m²

Dom Sułkowice

Zaktualizowane: 19 maja 2026

800 000 zł 89,99 m² 8 889,88 zł/m²

Warto obserwować to ogłoszenie

umiarkowane zainteresowanie

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
4
Powierzchnia działki:
946 m²
Miejsce postojowe:
na podjeździe
Rok budowy:
2026

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

4

Powierzchnia działki:

946 m²

Miejsce postojowe:

na podjeździe

Rok budowy:

2026

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mały dom na sprzedaż
  • Cena: 800 000 zł (8 889,88 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe domy w Sułkowicach)
  • Dostępny: do uzgodnienia
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka domu 89,99 m² (86,85 m² powierzchni użytkowej), 4 pokoje (3 sypialnie), 2 łazienki; stan: wysoki standard
  • Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 2026
  •   technika budowy: tradycyjna; materiał budowy: pustak; pokrycie dachu: dachówka
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: nowe / wymienione, plastikowe
  • Działka: 946 m²
  •   kształt: prostokąt; teren płaski
  •   dojazd drogą utwardzoną, ogrodzenie całkowite
  • Powierzchnia dodatkowa: strych
  • Kuchnia: z oknem
  • Łazienka: oddzielne WC
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, siła, kanalizacja; ogrzewanie: własne, gazowe
  •   klimatyzacja
  • Miejsce parkingowe: na podjeździe
  • Źródło: biuro nieruchomości: Golden Keys, zaktualizowane: 19.05.2026

Kupujący nie płaci prowizji

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż komfortowy, parterowy dom położone na przestronnych działce o powierzchni 9,46 ar. To oferta dla osób, które szukają wygodnego domu z ogrodem, solidnego wykonania oraz nowoczesnych rozwiązań technicznych, a to wszystko z przepięknym widokiem.

Dom w podanej cenie wykończony będzie do stanu deweloperskiego, zgodnie z poniższą specyfikacją.

1 dom według projektu Dom w kostrzewach
Powierzchnia całkowita: 89,99 m²
Dom bez piwniczki. (...)

Agent

Anna Hoffman

608 819...

608 819 309

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.